Hannah Miller | Riverdale, MI | Junior | Interior Design/ Architecture |
Gabrielle Pryor - Section Leader | Clinton Township, Michigan | Senior | Biomedical Engineering |
Victoria Woodard | Grand Rapids, MI | Freshman | Architecture |
Alexander Beran | Clinton Township, MI | Sophomore | Architecture |
Megan Page | Lawrence, MI | Senior | Architecture |
Kaitlynn Thompson | Capac, MI | Senior | Mechanical Engineering |
Krista Tremble - Section Leader | Bay City, MI | Junior | Electrical Engineering |
Nicole Kolano - Alto | Saline, MI | Freshman | Architecture |
Juliana Riley - Alto | Sterling Heights, MI | Sophomore | Mechanical Engineering |
Nicholas Valentage - Alto Section Leader | Macomb, MI | Senior | Electrical Engineering |
Andrew Brey - Tenor | Livonia, MI | Freshman | Transportation Design |
Anthony DiBartolomeo - Tenor | Shelby Township, MI | Freshman | Engineering |
Ellen Forsgren - Tenor *Drum Major | Port Huron, MI | Senior | Technological Humanities |
Timothy Czajkowski - Baritone | Temperance, MI | Junior | Computer Engineering |
Lucas Arbrouet | Jackson, MI | Sophomore | Architecture |
Jeremy Chapp | Walled Lake, MI | Sophomore | Architectural Engineering |
Noah Eichhorst | Washington, MI | Sophomore | MA of Architecture |
Joshua Fermin - Section Leader | Troy, MI | Senior | Electrical Engineering |
Tadhg McDonald | Wyandotte, MI | Freshman | Architecture |
Joseph Nepa | Howell, MI | Junior | Architecture |
Dylan Ries | Lake Orion, MI | Freshman | Architecture |
Kai Wong | Sterling Heights, MI | Junior | Electrical Engineering |
Madeline Bradshaw | Warren, MI | Freshman | Biomedical Engineering |
Andrew Montgomery | Warren, MI | Sophomore | Architecture |
Connor Mulholland - Section Leader | Goodrich, MI | Senior | Computer Science - Software Engineering |
Samantha Seifert | White Lake, MI | Junior | Chemistry |
Alexandre Ferreira | Kitchener, Ontario | Sophomore | Architecture |
Tyler Jones | Hemlock, MI | Junior | Civil Engineering |
Shawn Kinsey | Wayne, MI | Sophomore | Mechanical Engineering |
Trent Moore - Section Leader | Durand, MI | Junior | Accounting |
Finn Lewis | Birmingham, MI | Sophomore | Game Design |
Shyla Rucker | Detroit, MI | Freshman | Interior Design |
Snare Drums | |||
Serena Jarbow | Walled Lake, MI | Freshman | Architecture |
David Mitchell | Kalamazoo, MI | Freshman | Architectural Engineering |
Joshua Reid | Pontiac, MI | Sophomore | Physics |
Melanie Riedel | Madison Heights, MI | Sophomore | Marketing |
Jason Stirzinger | Commerce Twp, MI | Freshman | Audio Engineering Technology |
Tenor Drums | |||
Ethan Ashoo - Assistant Section Leader | Walled Lake, MI | Sophomore | Audio Engineering |
Roman Higginson - Section Leader | Evans City, PA | Sophomore | Computer Science |
Jager Luegge | Mendon, MI | Freshman | Construction Engineering Technology and Management |
Bass Drums | |||
Boyce Barger | Clio, MI | Senior | Architectural Engineering |
Brandon Nerowski | New Boston, MI | Freshman | Electrical Engineering |
Richard Northrup | Sterling Heights, MI | Freshman | Engineering |
Miles Weckerle | Warren, MI | Freshman | Computer Science |
Elizabeth Hartman - Feature Twirler | Oxford, MI | Senior | Architecture |
Brianna Dix | Commerce Twp, MI | Sophomore | Architecture |
Lucas Guldner | Westland, MI | Sophomore | Architecture |
Britney Lay | Sterling Heights, MI | Sophomore | Architecture Design |
Aspen Lukas - Section Leader | Farmington Hills, MI | Sophomore | Graphic Design |
Aariel Maxwell | Shelby Township, MI | Freshman | Electrical Engineering |
Bailey Phinney | St. Johns, MI | Junior | Technological Humanities |
Kayla Zygmontowicz | Warren, MI | Freshma | Media Communications |